Charytatywne "Lato z komarami"

poniedziałek, 01, sierpień 2016

Dwa tysiące sześćset piętnaście złotych i siedemdziesiąt dziewięć groszy udało się zebrać na rzecz chorej Julii Malik podczas "Lata z komarami".

W sobotnie popołudnie w parku miejskim zebrali się wszyscy, którzy chcieli pomóc w leczeniu chorej Julii. W akcję włączyli się żarowscy samorządowcy, którzy w parku miejskim postawili Wspólnotową Kawiarenkę. Można było skosztować waty cukrowej, którą serwował Leszek Michalak, burmistrz Żarowa. Z kolei ciastami, przygotowanymi przez Sylwię Pawlik, sekretarz gminy Żarów, Anitę Denes-Ziemkiewicz, kierownik OPS Żarów, Iwonę Nieradkę radną Rady Miejskiej, zajadali się przybyli do parku żarowianie. Najlepsze tego dnia frytki i popcorn smażyli Jolanta Brońska, Waldemar Rzeszowski i Roman Konieczny, przewodniczący Rady Miejskiej.

>>> Zdjęcia

- Przy okazji wakacyjnej imprezy wsparliśmy siedmioletnią Julię Malik, mieszkankę Żarowa, która choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną. Cały dochód ze sprzedaży produktów ze Wspólnotowej Kawiarenki został przeznaczony na rehabilitację chorej dziewczynki. Dobra zabawa jest najważniejsza, ale jeszcze ważniejszy jest cel, który nam przyświecał - mówił Leszek Michalak, burmistrz Żarowa.

Na najmłodszych czekały liczne gry i zabawy przygotowane przez działaczy TKKF "Chemik" Żarów, a imprezę zakończyła dyskoteka pod gwiazdami.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Charytatywne "Lato z komarami" . Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates