WYNIKI ŻAROWSKICH BIEGÓW STREFOWYCH: - pliki PDF
- GEN 10 KM
- GEN 5 KM
- OPEN M 10 KM
- OPEN K 10 KM
- OPEN M 5 KM
- OPEN K 5 KM
- KLASYFIKACJA FIRMOWA

W imieniu organizatorów chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom Żarowskich Biegów Strefowych. Drugiego października w biegu głównym na dyst. 10 km oraz biegu dodatkowym - 5 km zgromadziło się 259 biegaczy. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystko przebiegło po naszej myśli. Za część błędów nie ponosimy odpowiedzialności. W tym miejscy pragniemy serdecznie przeprosić reprezentantów firmy KRAUSE, którzy oficjalnie powinni zdobyć pierwsze miejsce w klasyfikacji firmowej. Jednocześnie informujemy, iż firma KRAUSE zostanie uhonorowana nagrodą specjalną. Za zaistniałą sytuację przepraszamy! Wszystkie karty rabatowe JAKO są ważne do końca 2016 roku. Będziemy nad niedociągnięciami pracować w następnych latach. Wielkim zaszczytem było nam gościć tylu biegaczy w naszym mieście. Serdecznie dziękujemy. Specjale podziękowanie kierujemy w stronę naszego współorganizatora Wałbrzyskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej "Invest Park"!!!    

Wyścig rowerowy, marsz Nordic Walking, biegi dla najmłodszych, bieg na 5 km i w końcu rywalizacja na dystansie 10 kilometrów, tak zapowiadają się Żarowskie Biegi Strefowe. Imprezę sportową zaplanowano na październik. Właśnie ruszyła rejestracja.

Z okazji piętnastolecia Żarowskiej Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park” już 2 października wszyscy miłośnicy biegów będą mogli spróbować swoich sił w dwóch dystansach - 5 i 10 kilometrów.  Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Żarowie i Gminne Centrum Kultury i Sportu. Start i metę biegu zaplanowano w parku miejskim, a trasa posiada urozmaicony profil i przebiega drogami o zróżnicowanej nawierzchni: asfalt, drogi szutrowe, gruntowe i polne.

1000 zł nagroda główna w biegu na dystansie 10 km K i M.

Pula nagród 9000 zł

Więcej szczegółów w regulaminie

>>> Regulamin   plik. PDF

>>> Zapisy

>>> Biegi dla dzieci i młodzieży - komunikat organizacyjny plik. PDF


>>> Parkingi

PROGRAM IMPREZY:
10:00 - Przejazd rowerowy - 5 km
10:05 - Przemarsz Nordic Walking - 5 km
10:15 - biegi dla dzieci i młodzieży
12:00 - Start biegu głównego - 10 km oraz biegu dodatkowego - 5 km
14:00 - Wręczenie nagród oraz losowanie nagród

KONKURSY: Uczestnik przejazdu rowerowego oraz przemarszu nordic walking, który zachwyci nas śmiesznym, pomysłowym strojem otrzyma talon 5 godz. do wykorzystania na basenie krytym w Żarowie. Liczymy na Waszą pomysłowość:)

Robisz zdjęcia? Dla Ciebie też przygotowaliśmy konkurs na najlepsze zdjęcie Żarowskich Biegów Strefowych. Wykonaną fotografię należy przesłać do 5 października na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem: Biegi – konkurs, imię i nazwisko wykonawcy. Dla trzech najlepszych autorów czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzców poznamy 10 października.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Żarowskie Biegi Strefowe. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates