Urodziny na basenie? Jesteśmy na tak

Szukasz ciekawego miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej dla swojej pociechy? Żarowski Basen ma dla Ciebie ciekawą propozycję.

AQUAurodziny – to doskonała alternatywa dla standardowej imprezy urodzinowej.  Nasza oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 6 – 12 lat.
Gry i zabawy w wodnej scenerii, opieka animatora, mnóstwo radości, plusków oraz uśmiechu. Po wodnym szaleństwie jest czas na małe, słodkie co nieco w sali urodzinowej GCKiS.

Koszt imprezy urodzinowej to 600 zł za 10 osobową grupę. Każdy kolejny uczestnik to dopłata 60 zł.

Urodziny obejmują 1,5 godzinny pobyt w wodzie, czas na przebranie i wysuszenie oraz maksymalnie godzinny pobyt w sali zabaw GCKiS. Łącznie do 3 godzin.

Oferta zawiera animacje zabaw na basenie oraz opiekę podczas całego pobytu na basenie i w sali. Nad przebiegiem i bezpieczeństwem dobrej zabawy czuwa animator.

Zabawa w wodzie dopasowana jest do wieku i umiejętności grupy.

Informacje i rezerwacje od poniedziałku do niedzieli w recepcji basenu lub pod numerem telefonu tel. 74/85 807 53 wew 30

UWAGA!

Bardzo ważne jest, aby korzystając z naszych atrakcji przestrzegać regulaminów obowiązujących w obiekcie. Dla bezpieczeństwa swojego oraz innych osób korzystających z pływalni prosimy o zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi w obiektach.