basen_zarow_slider

11 listopada zapraszamy na basen

Wszystkich miłośników kąpieli informujemy, że kryta pływalnia w Żarowie w dniu 11 listopada czynna będzie od godziny 6.00 do godziny 22.00. Przypominamy, że ostatnie wejście na basen możliwe jest do godziny 20.45. Serdecznie zapraszamy

Czytaj więcej
ball-1869816_960_720

Urodziny na basenie? Jesteśmy na tak

Szukasz ciekawego miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej dla swojej pociechy? Żarowski Basen ma dla Ciebie ciekawą propozycję. AQUAurodziny – to doskonała alternatywa dla standardowej imprezy urodzinowej.  Nasza oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 6 – 12 lat. Gry …..

Czytaj więcej
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Zniżki dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny dotarła również do nas. Jeśli jesteś posiadaczem takiej karty może korzystać z nauki pływania w promocyjnej cenie 25 zł za lekcję. Wystarczy przed zakupem karnetu na lekcję pływania okazać Kartę Dużej Rodziny w recepcji basenu. Szczegóły dotyczące …..

Czytaj więcej
DSC_0472

Ważna informacja

Informujemy, że od 4 września do 31 grudnia 2017 z krytej pływalni w Żarowie będzie korzystał Klub Sportowy „Rekin” Świebodzice. To dla nas ogromne wyróżnienie, że tak utytułowany klub wybrał żarowską pływalnię. Jednocześnie informujemy, że z basenu sportowego w poniedziałki, …..

Czytaj więcej
basen_zarow

Koniec przerwy technologicznej

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Od poniedziałku 21 sierpnia uruchamiamy żarowski basen po przerwie technologicznej. Wszystkich miłośników wodnego szaleństwa zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-22:00 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. 8:00-22:00. Na żarowskiej pływalni czeka …..

Czytaj więcej
basen_ (9)

Przerwa technologiczna

Przegląd instalacji hydraulicznych, wymiana wody, serwis gwarancyjny to tylko niektóre czynności, jakie zostaną wykonane podczas przerwy technologicznej na basenie w Żarowie. Już 1 lipca kryta pływalnia w Żarowie, na czas przerwy technologicznej, zostanie zamknięta dla wszystkich klientów. Zaplanowane wyłączenie pływalni …..

Czytaj więcej
boy-1844927_960_720

W lany poniedziałek zapłacisz…

Taka promocja, że lany poniedziałek. Tylko drugi dzień świąt za drugą godzinę pływania na basenie zapłacisz połowę ceny.   W lany poniedziałek basen w Żarowie czynny od godziny 14.30. Zapraszamy Klienci żarowskiej pływalni do dyspozycji mają basen sportowy z sześcioma …..

Czytaj więcej
basen_ (9)

Zgrana Rodzina wchodzi taniej

Nie masz jeszcze planów na długi weekend? Spędź go z nami i zabierz rodzinę na basen w Żarowie. W ramach promocji „Zgrana Rodzina” wejście na basen już od 5 zł/os. Przyjdź, skorzystaj, zrelaksuj się! Spraw radość sobie i swoim najbliższym! …..

Czytaj więcej
1 2