ajax loader
logo

O nas

Basen sportowy, strefa relaksu, aromaterapia, saunarium, bicze wodne, strefa dla dzieci, to tylko część atrakcji, jakie czekają na ciebie na basenie w Żarowie. Kryta pływalnia to nie tylko sport, ale rekreacja i wypoczynek. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy miłośnik kąpieli znajdzie tu coś dla siebie.

SZKÓŁKA PŁYWACKA

Chcesz nauczyć się pływać, a może chcesz poprawić technikę, te zajęcia są dla ciebie. Zapraszamy do szkółki pływackiej działającej przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Zapisy i zajęcia ruszają w drugiej połowie września.

STREFA RELAKSU

Jacuzzi, aromaterapia, sauna fińska, sauna turecka, bicze szkockie to wszystko zajdziesz na krytej pływalni w Żarowie. Atrakcje dostępne są w cenie biletu. Więcej informacji znajdziesz w ofercie, zapraszamy.

STREFA DZIECI

Basen rekreacyjny o głębokości 0,6 metra, dwie zjeżdżalnie to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na najmłodszych miłośników kąpieli. O bezpieczeństwo waszych pociech dbają profesjonalni ratownicy.

DWA PARKINGI

Parkingi sąsiadujące z krytą pływalnią są w stanie pomieścić ponad 70 samochodów. Miejsca postojowe są oddalone od obiektu o kilkanaście metrów. Parkingi przed basenem są pod stałym dozorem kamer.

SPORT I REKREACJA

Oferta

basen_strefa_dzieci

Strefa dzieci

basen_relaks

Strefa spa

sauna

Strefa saun

basen_ (8)

Basen sportowy

Aktualności