Nabór na wolne stanowisko pracy – Kasjer

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu ogłasza nabór na stanowisko:

  • KASJER  – Basen w Żarowie
  • WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

    –  obywatelstwo polskie,
    – pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych,
    – brak skazania za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne,
    – nieposzlakowana opinia,
    – wykształcenie – minimum średnie,

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • dyspozycyjność (praca zmianowa);

  • uczciwość;

  • odpowiedzialność za realizowane zadania;

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu;

  • komunikatywność;

  • sumienność.

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:

  1. bieżąca obsługa klientów basenu ;
  2. prowadzenie kasy biletowej basenu;
  3. obsługa kasy ,drukarki fiskalnej i terminali płatniczych oraz programu kasowego;
  4. sprzedaż biletów, karnetów, usług pływalni basenu oraz rozliczanie pobytu klienta zgodnie z obowiązującym cennikiem i promocjami;
  5. kulturalne zachowanie wobec klientów pływalni i współpracowników.

OFERUJEMY:

  • stabilność zatrudnienia;
  • umowa o pracę;
  • zmianowy, elastyczny system pracy;

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. CV ze zdjęciem.

  2. List motywacyjny.

TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

  • Termin: 28.02.2021
  • Sposób składania dokumentów aplikacyjnych:
    e-mail : biuro@centrum.zarow.pl

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Aplikacje, które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane
    (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu ).

  • Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postępowania kwalifikacyjnego zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie i miejscu tego postępowania.

  • Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 74 8580753

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).