Żarowski finał WOŚP

środa, 17, styczeń 2018

Starsi i młodsi, panie i panowie, dziewczynki i chłopcy - wiek i płeć nie miały tego dnia żadnego znaczenia. Znak rozpoznawczy? Wszyscy z czerwonymi serduszkami na piersi!
Tłumy Żarowian wspierających akcję Jurka Owsiaka, przybyły do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, aby wspólnie w dobrej atmosferze zagrać w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

>>> Zdjęcia


Graliśmy od samego rana i to dosłownie, bo w godzinach dopołudniowych odbył się I Żarowski Turniej Oldboyów w piłce halowej. Akcję WOŚP- u wspierały drużyny Zjednoczonych Żarów, Polonii Świdnica i AKSu Strzegom.

Po południu na deskach Gminnego Centrum Kultury i Sportu wystąpiła min.: Żarowska Orkiestra Dęta, Irena Salwowska - Hajdasz z zespołem, Senyor Rici, zespół Kids Dance czy sekcja akrobatki sportowej GCKiS. A w świat iluzji zaprosił nas uczeń szkoły podstawowej w Mrowinach, Krzysztof Komar.

Przygotowane tego dnia stoiska pękały w szwach. Długie kolejki ustawiły się po ciasta, upieczone przez żarowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Podobnie było w "saloniku kosmetycznym dla dzieci" czy przy stoisku, gdzie każde dziecko mogło zostać małym artystą, malując odlewy gipsowe. Wisienką na torcie była oczywiście licytacja fantów i gadżetów, która jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Wszyscy z wielkim sercem zagraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i uwaga, uwaga zebraliśmy aż 29183,78 złotych

Żarowianie jesteście Wielcy! Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Żarowski finał WOŚP. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates